Destek Hattı - 0 (224) 441 62 06
USD: 7.5970 EUR: 8.9725
Sipariş Takibi

Hakkımızda

Gencal Kardeşler Elektrik Hakkında

Firmamız GENCAL ELEKTRİK 1976 yılında Mustafa ve Mehmet Gencal ortaklığı ile kurulmuştur.
1994 yılında GENCAL KARDEŞLER ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. unvanı ile ticari hayatına devam etmekte olup, ilk yönetimsel değişikliğini 2001 yılında Yönetim Kurulu Başkanlığına Abdullah Gencal’ı getirerek faaliyetlerine devam etmektedir. 

Firmamız 2010 yılından beri Nilüfer ilçesi, Çalı yolu üzerinde, Bursa Küçük Sanayi Sitesinin karşısında 2000 m² kapalı alan ve deneyimli kadrosu ile elektrik tesisat taahhüt, elektrik mühendisliği, proje, bina otomasyonu, yüksek gerilim trafo uygulama ve işletme sorumluluğu alanlarında hizmet vermektedir. 

Bulunduğu sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek yeni teknolojileri müşterilerinin hizmetine sunan şirketimiz sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyeti ve güvenini gerçek sermaye sayarak kaliteden ödün vermeden, “Mükemmelin İzinde” anlayışıyla hizmet vermektedir. Şirketimizin hem ticaret hem de hizmet alanındaki tecrübesi dolayısıyla, saygın ve büyük şirketlerle uzun yıllara dayanan iş ortaklığı mevcuttur. Günümüzde müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda faaliyet alanlarını genişleten firmamız, Dünya standartlarına uygun gerçekleştirdiği projeleri, üretim ve uygulamalarıyla yurt içinde pek çok projeye imza atmıştır. 

Tecrübemiz ve başarılarımızla sektördeki haklı yerimizi almış bulunmaktayız.

Saygılarımızla

 

 

E-Bülten Bültenimize Ücretsiz Üye Olun!

Güvenlik kodu
onlineelektrik.com bir Gencal Kardeşler Elektrik San.Tic.Ltd.Şti markasıdır.
  • Ssl, %100 Güvenli Alışveriş
  • Havale & Eft ile Ödeme
  • Visa, Mastercard, American Express
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.