Destek Hattı - 0 (224) 441 62 06
USD: 7.5970 EUR: 8.9725
Sipariş Takibi

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde ödeme seçenekleri arasında kredi kartını seçin. Kredi kartı bilgilerinizi kartın üzerine bulunduğu haliyle ilgili alanlara yazınız. Destekleyen bankalar için Kredi kartı ödemelerinde “3D Secure” olarak şifre girerek güvenli ödeme yapabilirsiniz.

3-D Secure, internette alışveriş işlemlerinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan bir kimlik doğrulama sistemidir.

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede kredi kartlarınızın yetkisiz kişiler tarafından internet ortamında kullanması engellenmektedir.

Sipariş onayla butonuna tıkladığınızda, kredi kartına ilişkin işlem yapılacak bankaya göre form gelecektir. Kullanılan kredi kartı 3D Secure sistemine henüz kayıt edilmemiş ise işleminiz onaylanmaz.

 

EFT ve Havale ile Ödeme

Ödeme ekranına geldiğinizde ödeme seçenekleri arasında EFT/Havale’yi seçin.

EFT ve havale yoluyla yapılan ödemelerde, ödemeniz banka hesabımıza aktarıldıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.EFT ve  Havale ödemelerinde alıcı bilgilerine "GENCAL KARDEŞLER ELEKTRİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ." yazmanız gerekmektedir.Havale ve EFT gönderimi yapılan isimle, fatura kesilen ismin aynı olması gerekmektedir. Havale ve EFT ’nizi yaparken gönderen bölümünde mutlaka faturada yer alacak adı kullanınız.Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.Ödemenizi aşağıdaki banka hesabımıza yapabilirsiniz. 

Banka Hesap Numaralarımız

GENCAL KARDEŞLER ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ .

Garanti Bankası Bursa Altıparmak Şubesi TR10 0006 2000 3130 0006 2994 17         

 

 

https://www.onlineelektrik.com/UserFiles/Image/images/dikkat.png 

"Ödeme yapmadan önce stok hakkında firmamız ile irtibata geçmenizi rica ederiz. İletişim için

0224 4416206 ya da info@onlineelektik.com mail adresimizi kullanabilirsiniz."

 

E-Bülten Bültenimize Ücretsiz Üye Olun!

Güvenlik kodu
onlineelektrik.com bir Gencal Kardeşler Elektrik San.Tic.Ltd.Şti markasıdır.
  • Ssl, %100 Güvenli Alışveriş
  • Havale & Eft ile Ödeme
  • Visa, Mastercard, American Express
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.